web analytics

Osobný blog

Každý chce vaše dobro. Nedajte si ho vziať!

Príbehy rastu a inšpirácie

Autor: admin - mar• 16•2014

Od malička do nás rodina neskôr spoločnosť a médiá hustia, ako sa máme učiť. Najskôr na základnej škole, potom na strednej a neskôr na vysokej škole. Ako máme získať vzdelanie a postavenie, potom všetkom si nájsť dobré zamestnanie a tvrdo pracovať, aby sme uživili svoju rodinu. Je to však ale naozaj jediná a správna cesta, akou by sme mali životom ísť?

Mnohým ľuďom vyhovuje takto nalinkovaný život a kariéra. Čo ale, ak patríte k „rebelom“, ak vám nestačí byť jedným kolieskom v súkolí mechanizmu „práca, peniaze, žena, deti, pôžička, dovolenka, splátky, práca“? Čo ak máte vyššie ambície, svoje plány a chcete v živote aj niečo dosiahnuť, nie len robiť na to, aby ste mal na zaplatenie účtov?

Kurzy opatrovateliek alebo vodičov vysokozdvižných vozíkov ponúkajú v každom okrese. Kurzy manažérov, tých je ale pomenej a nehovoriac o tom, že netušíme, akej sú kvality. Ambicióznemu človeku neostáva nič iné, len cesta samouka a hľadanie osvedčených kníh. Avšak aj pri tomto spôsobe sebavzdelávania a osobného rastu môže jedinec naraziť na mantinely, na svojej vlastné obmedzenia. Ako osobnosť môžeme totiž rásť len vtedy, keď vidíme ďalšie možnosti a cesty, keď sú nám jasné nedostatky, ktoré musíme odstrániť.

Skvelou možnosťou, ako získať nové inšpirácie, ako spoznať nové méty a získať nové skúsenosti je stretávanie sa s ľudmi podobného razenia, ako sme my sami. A s ľudmi, ktorí dosiahli viac, ako my, aby nám ukázali nové dimenzie a nové možnosti, ako aj svoje odskúšané metódy a cesty osobného rastu. Takáto konferencia sa bude konať toho roku 12. júla v Prahe v športovej hale. Každý rok je na inom inšpirujúcom a netradičnom mieste a ani tentoraz nebude chýbať zaujímavý sprievodný program.

Svoje príbehy rastu odhalia významní manažéri českých aj medzinárodných podnikov a môžu vám otvoriť dvere do ďalšej dimenzie vášho rastu. Hoci netúžite byť riaditeľom nadnárodnej spoločnosti, rovnaké metódy a postupy vám pomôžu vybudovať svoj podnik a dosiahnuť svoje méty.

Môžete sledovať príspevky pomocou RSS 2.0. Kommntáre a pingy sú aktuálne uzamknuté.