web analytics

Osobný blog

Každý chce vaše dobro. Nedajte si ho vziať!

Prečo ma ráno budí AAA auto?

Autor: admin - máj• 18•2014

Nechodím ráno na šiestu do fabriky a preto ma naštve, keď ma ráno zobudí esemeska od AAA Auto. Naštve ma to o to viac, že som od nich nič nekupoval, nič nepredal ani neplánujem predať a dokonca som ich požiadal, aby mi nevolali a nepísali.

Iba som si dal inzerát, že predám auto. A priamo do inzerátu som napísal, že nemám záujem komunikovať s AAA auto. Od slušných ľudí by som očakával, že budú rešpektovať iných. Lenže AAA Auto zrejme nieje slušná firma. O prachy im ide až v prvom rade.

Keby mi slušne raz zavolali, možno by som to pochopil. No oni vypisujú sprostosti do SMS správy. Na môj inzerát, že predám auto mi napíšu SMS, že mi auto predajú, dajú zľavu a ešte poskytnú úver. Kašlem im na ich autá, o ktorých kvalite a výbave si v porovnaní s ich cenami myslím svoje, kašlem im na zľavy a seriem im na ich úver. A oni majú tú drzosť napísať mi, že nech im zavolám.

Drahí páni z AAA Auto a všetkých spriatelených firiem, ktoré kšeftujú s autami. Ja od vás nič nechcem, dokonca vám ani nechcem predať svoje auto. Jediné, čo od vás chcem, aby ste mi nepísali a nebudili ma. Ja ráno totiž spím.

Môžete sledovať príspevky pomocou RSS 2.0. Kommntáre a pingy sú aktuálne uzamknuté.