web analytics

Osobný blog

Každý chce vaše dobro. Nedajte si ho vziať!

Obťažovanie zo strany AAA Auto

Autor: admin - feb• 18•2013

Obťažovanie zo strany AAA Auto Internet je plný článkov o tom, kde si ľudia sťažujú, ako sa ich snaží AAA Auto dotlačiť k predaju ich auta, na ktoré si dali inzerát na internetové predajné servery, za menej ako polovicu ich súčasnej hodnoty. No okrem toho tento autobazár aj inak obťažuje ľudí, ktorí ich nekontaktovali a nechcú mať s nimi nič spoločné.

Mená ako Simona Kočí alebo Petra Hrabcová, zrejme vymyslené, sú už dávno prefláknuté, rovnako ako SMS z čísiel 0268268024 a 0268268032, ktoré chudákom predávajúcim svoje autá, otravne a opakovane posielajú. V podstate ich dostane každý, kto si dá inzerát na internet, že predá svoje auto. Táto firma hulvátskym spôsobom „vykradne“ telefonické kontakty zo všetkých takýchto inzerátov a otravuje predávajúcich.

No čo je najväčšia drzosť AAA Auto, že týmto ľuďom posiela ďalšie nevyžiadané SMS, v ktorých ponúka (ľuďom, čo chcú svoje autá predať) 1.400 eur v hotovosti. Ak si u nich kúpia auto. A ešte sľubuje aj zimné pneumatiky. Tentoraz je pod SMS z čísla 0800100100 podpísaný Petr Zima.

Zrejme rovnaký autobazár je podpísaný aj pod ďalšou otravnou esmeskou. Ponúkajú rýchle a jednoduché schválenie pôžičky na auto až do výšky 8000 eur a vraj teraz s bonusom 2000 eur. To všetko osobám, ktoré si dali inzerát, že predajú svoje auto!

Spýtajte sa ľudí, ktorí si v AAA Auto svoje auto kúpili an ich skúsenosti alebo si ich peripetie prečítajte na internete. To, že na webe udávajú cenu, ktorú dosiahnete len pri kúpe na úver (a doplatíte do plnej ceny na úrokoch), o pár tisíc eur nižšiu, ako je skutočná cena pri platbe v hotovosti, to je tá najmenšia drzosť voči zákazníkom alebo konkurenčným autobazárom.

Skrátka AAA Auto bazár je jedna podrazácka firma a vôbec sa nečudujem ľuďom, ktorí klikajú na ich platené reklamy vždy a všade, aby ich aspoň takto „potrestali“, keď reálne neexistuje nijaká forma, ako im klepnúť po prstoch. Hádam len dať každému vedieť, aké neférové praktiky používajú, aby všetci začali takúto potratovú firmu bojkotovať.

Máte tiež zlé skúsenosti s AAA Auto? Zdieľajte tento článok a varujte svojich priateľov a známych, nech sa nedajú okrádať a obťažovať.

Môžete sledovať príspevky pomocou RSS 2.0. Kommntáre a pingy sú aktuálne uzamknuté.