web analytics

Osobný blog

Každý chce vaše dobro. Nedajte si ho vziať!

Elektronická cigareta namiesto klasickej?

Autor: admin - máj• 13•2013

Elektronická cigareta Fajčiari to majú čím ďalej ťažšie. Nie len, že štát neustále dvíha spotrebné dane na cigarety a ukrajuje z rozpočtu ich rodín, ale ešte ich aj vyháňajú z ich obľúbených reštaurácií či zakazujú fajčiť na verejných priestranstvách. Oblečenie im páchne a v práci, ak im vôbec dovolia fajčiť, musia chodiť do malých kobiek, kde to vyzerá ako v údiarni. Dá sa s tým niečo robiť?

Mnohí fajčiari, ktorí z mladíckej nerozvážnosti siahli po cigarete v domnení, že budú dospelejší a väčší frajeri, by dnes radi zahodili tento zlozvyk. Keby sa im nevracal ako bumerang. Silná vôľa nie je vždy dosť silná, hroziace represie nie dosť odstrašujúce a ani zdravotné následky fajčenia a varovania na krabičkách cigariet nie sú dosť motivačné.

Riešením je Elektronická cigareta na Einhalatory.sk, ktorá súčasne znižuje zdravotné následky fajčenia, znižuje zápach v okolí fajčiara a v konečnom dôsledku znižuje aj finančné náklady zlozvyku fajčenia. A môže pomôcť prestať fajčiť úplne tým ľuďom, kde postupné znižovanie počtu vyfajčených cigariet neviedlo k želanému cieľu a na razantné riešenie nemali dosť pevnej vôle.

Ako vlastne funguje elektronická cigareta?

V elektronickej cigarete sa pomocou elektroniky z náplne, ktorá môže ale nemusí obsahovať nikotín a rôzne príchute, ale neobsahuje decht a iné karcinogény z klasickej cigarety, vytvára dym, ktorý fajčiar vdychuje. E-liquid náplne sa dodávajú v sade s cigaretou a samozrejme aj samostatne v dvoch veľkostiach balení.

Či už chcete postupne prestať s fajčením úplne, alebo len chcete držať svoj zvyk zapáliť si pod kontrolou a vyvarovať sa možným zdravotným problémom, alebo vás len nebaví vždy zháňať zapaľovač či kupovať si stále drahšie cigarety, sú elektronické cigarety tým správnym riešením pre vás. Potešíte okolie na pracovisku, svoju rodinu a v konečnom dôsledku ušetríte. Svoje zdravie aj svoje peniaze.

Môžete sledovať príspevky pomocou RSS 2.0. Kommntáre a pingy sú aktuálne uzamknuté.