web analytics

Osobný blog

Každý chce vaše dobro. Nedajte si ho vziať!

Dopriať si dovolenku na jeseň?

Autor: admin - sep• 29•2013

dovolenka Už je tu jeseň, začal sa október a kto má pocit, že vonku svieti slnko a stále je teplo, toho schladí pohľad na teplomer. No stále mám pocit, že dovolenky som mal toho roku málo, týždeň začiatkom leta mi nestačil a nástojčivo by som chcel stráviť nejaký čas oddychovaním tam, kde je teplo.

Toho roku zase skrachovali nejaké cestovky v Čechách aj na Slovensku. Potom je človek akýsi nedôverčivý a hľadá spoľahlivú cestovnú kanceláriu. A tak môj zrak padol na internete na zájazdy nemeckých ck a ich ponuku na dovolenku po skončení leta. Chvíľu dom zvažoval, že pôjdem na nejaký poznávací zájazd a dozviem sa niečo nové o kultúrnych a historických pamiatkach na druhom konci sveta. Dokonca som koketoval aj s okružnouplavbou loďou, hoci som na mori nikdy necestoval loďou, ale nakoniec som tieto úvahy nechal plávať.

Musím uznať, že ponuka nemeckej cestovky RUDOLF REISEN je naozaj bohatá. A veľkou výhodou sú odlety z Prahy, teda netreba cestovať na letisko do Nemecka. A najmä nie z Nemecka po skončení dovolenky domov. Takže netreba dovolenku po skončení dovolenky na oddych.

Dovolenka

Takže čo bude s mojou jesennou dovolenkou? Buď si vyberiem niektorý z last minute zájazdov podľa toho, ako sa bude vyvíjať môj pracovný program. A možno si urobím svoj vlastný program a u tejto cestovky si objednám iba letenku. Tak či tak sa teším na svoju lacnú a pritom kvalitnú dovolenku v luxusnom hoteli, plnom slnka.

Môžete sledovať príspevky pomocou RSS 2.0. Kommntáre a pingy sú aktuálne uzamknuté.