web analytics

Osobný blog

Každý chce vaše dobro. Nedajte si ho vziať!

Číslo zmeškaného hovoru

Autor: admin - feb• 13•2014

Počas dňa sa vyskytne veľa situácií, kedy nemôžete zobrať hovor svojho mobilného telefónu. Alebo jeho zvonenie jednoducho nezaregistrujete. Ale vždy máte možnosť zavolať volajúcemu späť. No ak máte zmeškaný hovor z neznámeho čísla, ktorého majiteľa nemáte uloženého v kontaktoch, mali by ste byť opatrný a toto číslo si najprv overiť na internete.

Najmä pre množiace sa podvody pomocou mobilných telefónov. Niekto vám zavolá, vlastne len prezvoní. Ak ste zvyknutý volávať späť, zavoláte aj teraz. Na druhej strane môže byť odkazovač, alebo to len dlho zvoní, hoci ste nezaregistrovali, že to prvé, skutočné, zvonenie bolo iné, ako ostatné, a potom sa na konci mesiaca čudujete nad výškou faktúry.

V poslednom období môžete mať zmeškaný hovor priamo od Orange alebo kopy iných predajcov vecí a služieb, ktoré vôbec nepotrebujete. Aký naštvaný je potom človek, keď zavolá na neznáme číslo a dozvie sa, že je tam firma s teplou vodou alebo iným nezmyslom alebo že ste práve vyhrali nejakú sprostosť, len musíte u seba doma urobiť párty a pozvať na ňu päť budúcich nešťastníkov, ktorých budú nútiť kúpiť predražené nezmysly.

Pokazené vzťahy s priateľmi a minutý kredit za to nestojí. Radšej si overte, komu patrí neznáme číslo na webe, ktorý takéto informácie poskytuje. A z komentárov ostatných používateľov webu sa dozviete nie len názov firmy, ale aj to, čo vám chce predať a kopu iných maličkostí. Tiež sami môžete prispieť svojou negatívnou skúsenosťou a pomôcť tak iným.

Ale aby ste na webe nenachádzali len samé zlé správy pri neznámych číslach, tak môžete využiť ponuku SMS prianí a nemusíte si lámať hlavu, akou veršovačkou potešiť priateľku na Valentýna alebo kamaráta na meniny.

Kedysi bola jediná možnosť, ako zistiť, kto volal, telefónny zoznam. Táto informácia o čísle sa však dala nájsť len dlhým skúšaním potenciálnych mien volajúcich. Hľadanie na webe vám ušetrí čas aj peniaze.

Môžete sledovať príspevky pomocou RSS 2.0. Kommntáre a pingy sú aktuálne uzamknuté.