web analytics

Osobný blog

Každý chce vaše dobro. Nedajte si ho vziať!

Bezva obchod pre domácu dielňu

Autor: admin - sep• 23•2013

pasky Žiadny muž nevidí rád, keď sa mu po jeho byte promenádujú opravári a údržbári, najmä keď je v práci 😉 Takže je istejšie, keď si kvapkajúci vodovodný kohútik alebo vŕzgajúcu skrinku vie opraviť sám. A nakoniec byť šikovným domácim majstrom môže byť aj zábava. Užitočná zábava. Ušetrí kopu peňazí a nervov. No ani najšikovnejší kutil si neporadí, ak mu chýba kvalitné náradie alebo materiál.

Vo veľkých mestách sa sem tam nejaký dobrý obchod s materiálom a vercajkom pre kutilom nájde, ale malé mestá sú na tom horšie. Kúpiť spojovací materiál alebo dobré lepidlá môže byť problém. Ale na všetko existuje liek, v tomto prípade internet. Shop www.hobbyborg.sk napríklad, s bohatou ponukou skrutiek a matíc plastových pre špeciálne použitie. So širokým sortimentom lepiacich pásiek, veľkým množstvom lepidiel. Rôzne čistiace a mazacie spreje, samolepiace suché zipsy a magnetické pásy. Ponuku dopĺňajú elektronické stavebnice.

Ak sú vaším koníčkom kreatívne práce, shop vám ponúka veľké množstvo materiálu pre takéto využitie voľného času. A všetok tovar, ktorý ponúka, majú naozaj na sklade a odosielajú poštou dvakrát denne. Takže dobré ceny v eshope dopĺňa rýchlosť dodávky. Ak dostanete nejaký nápad, a doma vám chýba nejaká súčiastka, nemusíte všetko odkladať, za deň či dva máte všetko potrebné doma a môžete pracovať na svojom nápade.

Internet stiera rozdiely medzi veľkým mestom a vidiekom. Netreba nikam cestovať, netreba strácať čas. Aspoň pri nakupovaní. Domácim majstrom sa teraz môže stať každý, čo i len trochu zručný človek. Výhovorky neexistujú, materiál je dostupný.

Môžete sledovať príspevky pomocou RSS 2.0. Kommntáre a pingy sú aktuálne uzamknuté.