web analytics

Osobný blog

Každý chce vaše dobro. Nedajte si ho vziať!

Bavia vás zľavy?

Autor: admin - apr• 02•2013

Baví vás nakupovať a „vyhádať si“ svoju cenu, lepšiu, ako je na cenovke? Snívate o orientálnych bazároch, plných všakovakých lákadiel, potrebných aj nepotrebných vecí do domácnosti a dňoch vyplnených nákupmi a zľavami? Zrejme ste už objavili zľavové portály na internete. A zrejme ste už zistili, aké je náročné všetky ich neustále kontrolovať, aby vám nijaká zaujímavá zľava neunikla.

Zľavy, akcie a kupóny – Najkomplexnejší agregátor zliav na SR. To je riešenie frustrácie zľavychtivých surferov. Namiesto toho, aby ste museli neustále kontrolovať množstvo webov, ponúkajúcich zľavy, zo záložiek obľúbených položiek vášho prehliadača, stačí vám zavítať na jedinú stránku a máte všetky zľavy na jednom mieste.

Vývoj ekonomickej situácie posledné obdobie doslova núti ľudí hľadať, kde môžu ušetriť svoje peniaze. Ak je možné žiadanú službu alebo tovar kúpiť niekde výhodnejšie, bez zľavenia na kvalite poskytnutej služby alebo tovaru, tak prečo toho nevyužiť? Ušetrené peniaze potom ľuďom umožnia buď niečo našetriť alebo získať produkty, na ktorý by inak nemali.

Prečo firmy ponúkajú zľavy? Je to istá forma reklamy. Predaj tovaru za nákupnú cenu, bez zisku, umožní dostať ponuku firmy na weby zľavových serverov aj zľavového agregátora bez nutnosti platiť si drahú reklamu. U služieb je to ešte jednoduchšie a preto aj zľavy bývajú oveľa vyššie. Pri službách, napríklad kaderníckych, masážnych, autoservisných, je najväčšou zložkou cena práce, ktorú tak či tak firma zaplatiť musí, aj keby sa vo firme nepracovalo. Preto je výhodné poskytnúť zľavu, pracovať bez zisku, ale aspoň s úhradou prevádzkových nákladov a ukázať tak zákazníkom, ktorý by inak si službu za plnú cenu nekúpili, kvalitu svojich služieb a získať do budúcnosti nových zákazníkov.

Ak túži vaša priateľka po predĺženom welness víkende v kúpeľoch, ak chcete manželku prekvapiť na výročie romantickým pobytom, ak chcete s kamošmi využiť posledné zvyšky snehu na snowbording alebo len vás láka kúpa nového notebooku za výhodnú cenu, tak zľavové portály sú tu pre vás. A váš čas ušetrí agregátor zliav www.zlavynasbavia.sk

Môžete sledovať príspevky pomocou RSS 2.0. Kommntáre a pingy sú aktuálne uzamknuté.