web analytics

Osobný blog

Každý chce vaše dobro. Nedajte si ho vziať!

Kde je moje auto?

Autor: admin - máj• 31•2013

Kde je moje auto? Pracovníci SuperFirmy (teda tých zvyškov, čo z celého holdingu ostalo) boli dnes svedkami zaujímavej situácie. Všetci sa na nej náramne bavili, teda okrem toho jediného manažéra a spolumajiteľa, ktorý ešte do firmy dochádzal. Či skôr jazdil, lebo dochádzať bude odteraz 😀

Celý týždeň nebolo nikoho vidieť z veľkých šéfov holdingu a dnes dopoludnia sa ukázalo, prečo. Do areálu firmy na verejne prístupné parkovisko prišli dve policajné autá a zablokovali vozidlo jedného zo spolumajiteľov a vrcholných manažérov trosiek SuperFirmy. Krátko na to sa objavilo civilné auto, z ktorého vystúpil, ako sa neskôr ukázalo, pracovník leasingovej spoločnosti. Onedlho už mal v rukách ďalšie dokumenty a zabavené vozidlo si odvážal za pomoci spolujazdca, ktorý s ním prišiel.

Kde je moje auto?

Kde je moje auto?

Milého smutného spolumajiteľa dlhov musel niekto odviezť domov a ktovie, či bude mať chuť (a na čom) prísť do práce budúci týždeň, alebo sa zachová ako zvyšok manažmentu a kindermanažment. Teda že sa neukáže. Dnes už bolo jasné, prečo. Báli sa, že aj im leasingovky zabavia autá. Kým brali len malé autá pracovníkov prevádzok, bola to sranda. Keď už začali brať šéfovské, humor ich prešiel.

A pri tom všetkom, ako leasingovky postupne oznamovali, že si prídu po osobné aj nákladné autá, sa zamestnanci dozvedeli, koľko tých áut vlastne firma má, ehm, prevádzkuje. A kto z rodinných príslušníkov spolumajiteľov jazdil de facto na firemnom aute, hoci sa tvárili, že sú to ich vozidlá.

Sranda bola, keď lízingové firmy stáli v rade na jedno auto. Lebo bolo aj vo viacerých lízované. Zatiaľ chodia policajti len po parkovisku, všetci pracovníci ale už tipujú, kedy sa začnú prechádzať po budove…

Viete, aký je najnovší vtip vo firme? „Vy ešte máte auto?“

Môžete sledovať príspevky pomocou RSS 2.0. Kommntáre a pingy sú aktuálne uzamknuté.